Pražské služby jsou firmou s tradicí a dlouholetými zkušenostmi v nakládání s komunálním odpadem.
V současné době hledáme vhodné kandidáty na pozici

LISAŘ - Manipulační dělník

Náplň práce:

  • třídící činnosti,
  • obsluha lisu,
  • komunikace se zákazníky,
  • úklid na provoze,
  • jedná se o směnný provoz

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost,
  • dobrý zdravotní stav,
  • čistý trestní rejstřík,
  • základní znalost práce na PC výhodou.

Nabízíme:

  • náborový příspěvek: 5 000,-Kč
  • stabilní zázemí v české společnosti je pro vás zárukou jistoty práce i v budoucnosti
  • okamžitý nástup se smlouvou na hlavní pracovní poměr
  • mzda je vyplácena každý měsíc pravidelně včas bez zpoždění
  • výkonnostní prémie, proplácení přesčasů a svátků
  • stravenky v hodnotě až 160,- Kč/za směnu
  • roční kupon MHD
  • týden dovolené navíc nad rámec stanovený zákoníkem práce
  • poukázky Flexipass jako příspěvek na vzdělávání, zdravotní pomůcky, sport, kulturní akce, na preventivní rehabilitační masáže apod. ve výši až 600,-Kč/měs.
  • příspěvek na penzijní připojištění až 1200,-Kč/měs.
  • v podzimních měsících Vám zajistíme a uhradíme očkování proti chřipce
  • v případě dobrého hospodaření zajímavé roční odměny
  • vánoční dárky atd.

Pracoviště:

Praha

Mzdové ohodnocení:

20 000,- - 24 000,-Kč
Výše mzdy je závislá na množství a charakteru odvedené práce a poskytnutých příplatcích (směnnost, práce přesčas, v so, ne a o svátcích aj.)

Pracovní doba:

8,00 - 16,00 hod.
9,00 - 17,00 hod.
8,00 - 18,00 hod.

Kontakt:

Sedláček Petr, tel. 284 098 585, 736 518 112 (8,00 - 14,00 hod.)
Krása Aleš, tel. 604 290 959 (8,00 - 14,00 hod.)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 615/32, 108 00  Praha-Malešice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

20000-24000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

Pražské služby, a.s. Pracoviště: PRAHA

Kontakt

Petr Sedláček
Telefon: 736 518 112  (8,00 - 14,00 hod.)