Pražské služby jsou firmou s tradicí a dlouholetými zkušenostmi v nakládání s komunálním odpadem.
V současné době hledáme vhodné kandidáty na pozici

Řidič sk. B

Náplň práce:

řízení motorového vozidla do 3,5t (malé svozové auto),
- úklid kolem separačních stanovišť,
- odvoz nasbíraného odpadu na koncové zařízení.

Požadujeme:

- řidičské oprávnění sk. B,
- znalost místopisu Prahy výhodou,
- spolehlivost.

Nabízíme:

- nástup se smlouvou na hlavní pracovní poměr
- mzda vyplácena každý měsíc pravidelně bez zpoždění
- týden dovolené navíc nad rámec stanovený zákoníkem práce
- stravenky v hodnotě až 160,- Kč/za směnu
- volnočasové poukázky Flexipass ve výši až 600,-Kč/měs.
- příspěvek na penzijní připojištění až 1200,-Kč/měs.
- roční kupon MHD
- hradíme Vám pojištění odpovědnosti za škody řidičů
- očkování proti chřipce
- výkonnostní prémie, proplácení přesčasů a svátků
- zajímavé roční odměny
- vánoční dárky a další benefity dle kolektivní smlouvy

Pracovní doba:

13,00 - 21,30 hod.

Nástup:

možný ihned

Pracovní poměr:

Na dobu určitou 6 měsíců, poté v případě oboustranné spokojenosti změna na dobu neurčitou.

Kontakt:

Rostislav Radke, tel. 737 224 668 (6,00 – 14,00 hod.)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Mečislavova 165/3, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

24000-27000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

Pražské služby, a.s.

Kontakt

Rostislav Radke
Mečislavova 3
140 00  Praha 4
ČR
Telefon: 737 224 668