Pražské služby jsou firmou s tradicí a dlouholetými zkušenostmi v nakládání s komunálním odpadem.
V současné době hledáme vhodné kandidáty na pozici

Pomocník operátora Spalovny Malešice

  • Pomocník operátora kotle
  • Pomocník operátora kogenerace (strojníka turbíny)

Pracovní náplň:

Obsluha spalovací linky (kotel, čištění spalin, turbogenerátor)
 * obsluha zařízení z řídícího systému (velína)
 * obsluha zařízení z místního ovládání
 * kontrola zařízení
 - pochůzková činnost
 - odstraňování drobných závad - spolupráce s údržbou
 * spolupráce při řešení provozních situací

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání v oboru strojním (případně chemickém, elektro apod.) nebo učební obor s praxí v provozu zařízení

 * znalost základů fyziky a chemie
 * uživatelskou dovednost práce s PC
 * samostatnost - schopnost analyzovat a řešit poruchy zařízení
 * manuální zručnost, schopnost učit se
 * spolehlivost, dobré fungování v týmu
 * ochota k práci přesčas

Nabízíme:

  • práce v kvalifikovaném kolektivu,

 * po ukončení zácviku předpoklad práce na směny (krátký x dlouhý týden)
 * možnost zvyšování kvalifikace a kariérního růstu
 * 5 týdnů dovolené
 * stravenky
 * volnočasové poukázky Flexi passy
 * příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění aj.

Pracoviště:

ZEVO, Průmyslová 615/32, Praha 10

Pracovní doba /směnnost: 6,00 – 14,00 hod. / dle potřeby práce ve směně

Pracovní poměr:

První rok na dobu určitou, poté v případě oboustranné spokojenosti změna smlouvy na dobu neurčitou.

Mzdové ohodnocení:

25 – 35 tis. Kč
Výše mzdy je závislá na vzdělání, praxi a poskytnutých příplatcích (směnnost, práce přesčas aj.)

Kontakt:

Ing. Pavel Beran, tel. : 284 091 825 (7,00 – 14,00 hod.)
Jan Mareš, tel.: 284 098 827 (7,00 – 14,00 hod.)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 615/32, 108 00  Praha-Malešice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

25000-35000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Pražské služby, a.s.

Kontakt

Pavel Beran
Průmyslová 615/32
110 00  Praha 10-Malešice
ČR
Telefon: 603 230 402