Pražské služby jsou firmou s tradicí a dlouholetými zkušenostmi v nakládání s komunálním odpadem.
V současné době hledáme vhodné kandidáty na pozici

MECHANIK M+R

Pracovní náplň:

  • provozní opravy zařízení technologie spalovny na kotlech a zařízení měření a regulace;
  • obsluha rozvoden NN a VN.

Požadujeme:

  • elektrotechnické vzdělání;
  • zkoušky podle vyhlášky 50/78 Sb. § 5 a vyšší;
  • zájem o práci v oboru elektro.

Nabízíme:

  • stabilní zázemí v české společnosti je pro vás zárukou jistoty práce i v budoucnosti
  • okamžitý nástup se smlouvou na hlavní pracovní poměr
  • mzda je vyplácena každý měsíc pravidelně včas bez zpoždění
  • výkonnostní prémie, proplácení přesčasů a svátků
  • stravenky v hodnotě až 160,- Kč/za směnu
  • týden dovolené navíc nad rámec stanovený zákoníkem práce
  • poukázky Flexipass jako příspěvek na vzdělávání, zdravotní pomůcky, sport, kulturní akce, na preventivní rehabilitační masáže apod. ve výši až 600,-Kč/měs.
  • příspěvek na penzijní připojištění až 1200,-Kč/měs.
  • v podzimních měsících Vám zajistíme a uhradíme očkování proti chřipce
  • v případě dobrého hospodaření zajímavé roční odměny
  • vánoční dárky atd.

Pracovní doba /směnnost:

6,00 – 14,00 hod., nebo směnový provoz 6,00 - 18,00 a 18,00 - 6,00 hod.

Pracoviště:

  • Praha 10 ZEVO

Kontakt:

Salakvarda Jiří, tel. : 737 271 986 (6,00 – 14,00 hod.)
Ing. Žižka Tomáš, tel. 739 587 104 (6,00 – 14,00 hod.)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 615/32, 108 00  Praha-Malešice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

25000-45000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Pražské služby, a.s.

Kontakt

Jiří Salakvarda
Průmyslová 615/32
108 00  Praha 10
ČR
Telefon: 284 091 893