Pražské služby jsou firmou s tradicí a dlouholetými zkušenostmi v nakládání s komunálním odpadem.
V současné době hledáme vhodné kandidáty na pozici

POPELÁŘ

Popelář

Pracovní náplň:

  • Vynášení, nakládání a odnášení nádob s odpadem;
  • Odstraňování nečistot způsobených při vynášení a vyprazdňování nádob;
  • Evidence závad a jejich hlášení mistrovi;
  • Odemykání a zamykání objektů patřících majiteli popelnic;
  • Bezkonfliktní jednání s klientem.

Požadujeme:

  • chuť pracovat, pravidelná docházka;
  • dobrá fyzická kondice;
  • schopnost výkonu práce venku za každého počasí;
  • slušné chování, týmová spolupráce, zodpovědnost, flexibilita.

Nabízíme:

  • náborový příspěvek 5 000,-Kč,
  • pracovní poměr na dobu neurčitou,
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, Flexipassy,
  • další zaměstnanecké výhody.

Pracovní doba:
denní směna - 5,00 hod. - 13,00 hod.
noční směna - 17,00 hod. - 02,00 hod. (příplatky)

Mzdové ohodnocení:

19 000,- až 26 000,-Kč/měs.
Výše mzdy je závislá na množství a charakteru odvedené práce a poskytnutých příplatcích.

Pracoviště:
Praha 1

Kontakty:
Vedoucí provozovny
Praha 1 - Ivan Dvořák, tel. 605 209 313 (volejte 6,00 – 14,00 hod.)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nové mlýny 1244/5, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

19000-26000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

Pražské služby, a.s.

Kontakt

Ivan Dvořák
Nové Mlýny 5
110 00  Praha 1-Staré Město
ČR
Telefon: 605 209 313