Pražské služby jsou firmou s tradicí a dlouholetými zkušenostmi v nakládání s komunálním odpadem.
V současné době hledáme vhodné kandidáty na pozici

REFERENT ŘÍZENÍ VÝROBY

Náplň práce:

• vedení vlastní agendy
• monitoring činností LÚK a ZÚK v systému GIS (CDSW, Protank a Logis)
• kontrola činností a výkonů subdodavatelů v rámci celého systému
• kontrola systému zimní údržby
• tvorba reportů a přehledů (vytíženost techniky, spotřeby PHM, plánování směn)
• kontrola funkčnosti kamerových systémů
• příprava podkladů pro zákazníky
• spolupráce s útvary v rámci celého závodu
• operativní plnění úkolů ze strany nadřízených pracovníků

Požadujeme:

• středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
• znalost MS Office na odpovídající úrovni (zejména Excel)
• znalost IS Helios a systému GIS výhodou
• znalost práce s kamerovými systémy výhodou
• trestní bezúhonnost
• řidičské oprávnění sk. B
• pečlivost a spolehlivost

Nástup:

1.11. 2019 nebo dle dohody

Pracovní doba:

dle dohody (7,00 - 15,00 hod.)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pod šancemi 444/1, 190 00  Praha-Vysočany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-32000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Pražské služby, a.s.

Kontakt

Ilona Nedvědová
Pod šancemi 444/1
190 00  Praha-Vysočany
Česká republika